Kanceláře - ateliér

2. patro - 65 m² /2 kanceláře 25m² + 25m² a příslušenství 15m²/

2 kanceláře - samostatný ateliér 2. patro - výhled do vnitrobloku č. 210

Nabízíme k pronájmu 2 kanceláře – samostatný uzamykatelný ateliér, o celkové  rozloze  65m². Jedná se o 2 kanceláře ( o velikosti 25m²+ 25m²) a kuchyň  s koupelnou /sprchový kout/ s WC 15m².  Prostory jsou po rekonstrukci a nachází se ve druhém patře klidné části  administrativní budovy, přímo v centru města u metra
(trasa B) stanice Národní,  s výhledem do klidného vnitrobloku. V kancelářích  je klimatizace, IT kabeláž, zaveden kabel pro internetové připojení. V přízemí budovy je 24 hodin služba recepce. V budově jsou dva výtahy, telefonní ústředna s možností tarifikace hovorů.  Vstup do budovy je na čipové přístupové karty. V suterénu budovy lze pronajmout a využívat pro prezentace a firemní akce kinosál s promítačem (72 míst).
Prostory jsou ihned volné, cena kanceláří za m² je 460,- Kč/měsíc, tj. 23.000,- Kč a příslušenství – cena za m² je 230,- Kč/měsíc, tj. 3.450,- Kč. Celkem za obě kanceláře s příslušenstvím 26.450,- Kč/měsíc  + služby dle skutečné spotřeby cca 12.610,-  Kč s DPH (včetně spotřeby vody, elektřiny, topení, odpadu, ostraha a údržba objektu). V ceně není zahrnut poplatek za internet, který si nájemce zajišťuje sám.

Neplatíte provizi RK, jednáte přímo s majitelem.

CMArt Reality, a.s.

Národní 28,

Praha 1, Staré Město

CMArt Reality, a.s., veškerá práva vyhrazena, kopírování obsahu webu zakázáno, obrázky jsou chráněny autorskými právy.