Kanceláře spojené

3. patro 28m² + 21m² - spojené dveřmi

Soubor 2 kanceláří 3. patro – č. 315 + 316 – výhled do ulice Národní

Nabízíme k pronájmu  2 kanceláře, které mají samostnané vchody a jsou propojené dveřmi.  Kanceláře mají rozměry 28m² a 21m² a jsou situovány  ve 3. patře administrativní budovy v centru Prahy, přímo  na trase metra B u stanice Národní.   Výhled z obou kanceláří je  do ulice Národní – viz foto. Kanceláře mají  připravenou IT kabeláž včetně kabelu pro  internet.  Na chodbě je společné WC a kuchyňka pro nájemníky v každém  patře. V přízemí budovy je služba recepce 24 hodin, v budově jsou k dispozici dva  nové výtahy, prostor budovy  je monitorován kamerovým systémem a přístup do budovy je na čipové karty. V budově je telefonní ústředna s možností tarifikace hovorů.

V suterénu budovy je umístěno komorní kino Evald, jehož kinosál (72 míst)  je možné po dohodě pronajmout a  využívat pro případné prezentace či firemní akce  s možností promítání. Kanceláře jsou ihned volné, cena za m² je 483,- Kč/měsíc, tj. 23.667,- Kč, cena za služby je cca 194,- Kč/měs. včetně DPH, 
tj. 9.506 Kč dle skutečné spotřeby (včetně spotřeby vody, elektřiny, topení, odpadu, ostraha a údržba objektu). V ceně není zahrnut poplatek za internet.

Nájemnce neplatí provizi RK – jednání je přímo s majitelem objektu včetně právního servisu.

CMArt Reality, a.s.

Národní 28,

Praha 1, Staré Město

CMArt Reality, a.s., veškerá práva vyhrazena, kopírování obsahu webu zakázáno, obrázky jsou chráněny autorskými právy.