Informace o zpracování osobních údajů

Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely poptávkového formuláře

  1. Tímto udělujete svůj výslovný souhlas se zpracováním níže uvedených osobních údajů pro účely poptávkového formuláře společnosti CMArt Reality, a.s Národní 28/60,   Praha 1, IČ: 02625385

Společnost je zapsaná ve veřejném rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 19620 (dále jen „Správce“). Souhlas udělujete, aby Správce mohl ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávat tyto osobní údaje: jméno a příjmení, město, e-mail, telefonní číslo.

  1. Jméno, příjmení, město, telefonní číslo a e-mail musí Správce zpracovat za účelem zpracování vaší poptávky. Uvedené údaje budou zpracovány Správcem  po dobu trvání spolupráce.
  2. Podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo vzít souhlas kdykoliv zpět, požadovat po Správci informaci, jaké vaše osobní údaje zpracovává, požadovat po Správci vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u Správce přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po Správci smazání těchto osobních údajů. Kontaktovat Správce můžete například tak, že zašlete e-mail na adresu Popov@cmartreality.cz
  3. Zpracování osobních údajů provádí  pouze Správce.

V případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se můžete obrátit na Správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

 

CMArt Reality, a.s.

Národní 28,

Praha 1, Staré Město

CMArt Reality, a.s., veškerá práva vyhrazena, kopírování obsahu webu zakázáno, obrázky jsou chráněny autorskými právy.